ЦІНА НА БУ КАВОМАШИНИ ЧОМУ ВИБІР ЗА ЦІНОЮ НЕ ДІЄ

Posted on Залишити коментар

Ціна на одну і туж модель кавомашини може значно коливатися.

Купівля БУ кавомашини дуже схожа на купівлю БУ автомобіля, зовнішність однакова а результат від купівлі може бути різний.

Так ціна на кавомашини залежить в першучергу від проведення технічного обслуговування та заміни вузлів.

Наприклад, якщо Ви купуєте кавомашину скажімо Saeco Viena в Німедчині, ціна її буде близько 60 Евро, після перетину кордону ціна вже буде близько 75 Евро. В деяких випадках кавомашина якось варе каву в такому разі її можуть вимити і виставити на продаж можливо змазати варочний блок.

Якщо ж в кавомашині будуть чистити і заміінювати гдросистему, замінять помпу. Тоді ціна може зрости до 110 Евро.

Якщо ж чистили кавомолку, змінювали захисну шайбу на кавомолці яка протираеться в ході роботи кавомашини а також замінять щітки ціна цієї ж кавомашини вже зросте до 130-140 Евро.

Якщо ж ще замінять термопасту на датчиках бойлера, перевірять на справнцість тен бойлера, в разі якщо бойлер встановлений типу що містить ущільнювачі їх замінять і цим убезпечать від протікань бойлеру а також нормалізують температуру кави яку буде видавати кавомашину. В такому випадку ціна може зрости до 150-160 Евро.

Якщо ж ще замінити змазку реуктора кавомашини та перевірити датчики редуктора то ця робота також буде вести до здорожчання кавомашини на 5-10 Евро.

При цьому ми не беремо до уваги заміну елементів корпусу та варочного блоку, скажімо доволі часто виникають мікротріщини в люльці бойлера.
Доволі часто кавомашини потребують ремонту плати управління.

Тому купуючи кавомашину БУ треба розуміти, що каомашина яка пройшла серйозний капітальний ремонт просто не може коштувати в розрізі до 3000 грн.

Вибір звичайно робити покупцю, купувати протертий і вимитий корпус кавомашини чи повністю обслужений кавовий апарат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *